Відкрите тренування Національної жіночої збірної України


5 листопада о 16:00, на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі (м. Київ, Столичне шосе, 19) пройде відкрите тренування Національної жіночої збірної України перед від’їздом нашої команди на Чемпіонат світу з боксу.

Головний боксерський старт року прийматиме з 15 по 24 листопада місто Нью-Делі, Індія. За попередньою інформацією участь в змаганнях прийматимуть понад 45-ти країн учасниць.

В рамках відкритого тренування Національна жіноча збірна України проведе ряд спарингів, по завершенню яких буде можливість поспілкуватися з учасниками майбутнього чемпіонату світу, а також тренерським складом збірної.

Варто зазначити, що в рамках відкритого прес-заходу головний тренер Національної жіночої збірної України Сергій Гордієнко, оголосить і підсумковий склад збірної, який вже за декілька днів відстоюватиме честь нашої країни на головному боксерському турнірі року.

 

 

Детальна інформація та акредитація – Олександр Подаваленко (керівник прес-служби Федерації боксу України, тел. +38-095-593-43-53. ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ