Сергій Данилів: «Заплановане виконали, до Чемпіонату Європи готові»


Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів цього року проходить у Румунії, а наша країна відправила на змагання велелюдну делегацію чоловічої та жіночої збірних. Вікові змагання мають специфіку – справжні фахівці саме тут вже всерйоз відстежують майбутніх «зірочок» великого боксу, тож наші юніори з усією відповідальністю ставляться до континентального турніру.

Старший тренер жіночої юніорської збірної Сергій Данилів розповідає – збірна готова й у бойовому настрої відправляється на важливі змагання. Перед відправкою на турнір ми поговорили з ним про готовність та завдання нашої збірної команди.

- По-перше, хочу подякувати Федерації боксу України й особисто президенту Володимиру Продивусу, Міністерству молоді та спорту України та головному тренеру збірної України Юрію Васильовичу Шевчуку за підтримку нашої команди. Ми провели дійсно якісну підготовку: на хорошій базі в місті Долина Івано-Франківської області працювали над фізичною підготовкою. Виконали все, що запланували, так що спортсменки готові – тепер все залежить від того, в якому вони будуть психологічному стані. Важливо налаштуватися на максимум!

- Окрім безпосередньо зборів, як би оцінили можливості команди?

- Часто кажуть, що бокс – чоловічий вид спорту, а не жіноча справа. Але, за останні роки, а я працюю тренером з 2010 року, спортсменки отримали і форму, і екіпірування. У збірної є лікар, фармакологічна підтримка. Працює ціла система, яка повинна давати плоди. Рівень збірної зростає, тому намагатимемось дякувати за таку увагу медалями.

- Кого із нашої команди назвали б фаворитками своєї вазі?

- Треба сказати, що ситуація у цієї збірної була нетипова. Минулого року ми не приймали участь у чемпіонаті Європи, який проходив в Анапі. Тому наші спортсменки мають лише досвід змагань в шкільному віку, це Олександра Джигун та Карине Айрапетян, або у Всесвітній Гімназіаді – Юлія Гончаренко, яка стала чемпіонкою. В Росії ми не змагалися, особливих титулів у нас немає, але впевнений, що у нас рівна та стабільна команда. Сподіваємося, що дівчатка покажуть себе на чемпіонаті Європи.

- Які збірні бачите основними конкурентками?

- Росія та Румунія, які, як організатори, матимуть всебічну підтримку. Але, ми готові до боїв з усіма.

- На чемпіонат ви виїжджаєте у середу?

- Так, виїзд у нас 22 числа. На наступний день – жереб, а вранці, 24 травня – зважування.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ