Олександру Хижняку офіційно вручили державну відзнаку


Батьку та тренеру найкращого боксера світу 2017 року офіційно вручили державну відзнаку, почесне звання – «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України». Нагородження Олександра Олександровича Хижянка старшого відбулось в рамках засідання колегії обласної державної Адміністрації.

Надзвичайно приємно, коли справжні спеціалісти своєї справи отримують гідні їх старанням відзнаки, – зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – На сьогоднішній день Олександр Олександрович Хижняк своїми здобутками та відданістю роботі вже неодноразово доводив власний беззаперечний професіоналізм. Переконаний, що ця відзнака слугуватиме ще більшим поштовхом для подальших професійних звитяг. Також можу запевнити, що і Федерація боксу України продовжить створювати необхідні умови для роботи наших талановитих тренерів та спортсменів».

Нагадаємо, почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» Олександру Хижняку було присвоєно відповідно до Указу президента України №188/2018 від 28 червня поточного року.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ