6 серпня 2020

Лауреати номінації AIBA "Найкращий у боксі-2020": ФБУ оголосила переможців


Міжнародна федерація боксу (AIBA) у зв'язку зі святкуванням Міжнародного дня боксу, який щорічно відзначається 22 липня, ввела номінації «Найкращий у боксі-2020» (AIBA BEST IN BOXING 2020).

Ця відзнака започаткована з метою популяризації боксу у світі, а також для стимулювання найкращих особистостей – боксерів, тренерів, суддів та організаторів, відзначаючи їхній внесок у розвиток, пропаганду і зміцнення боксу в кожній країні, яка є членом AIBA. Відповідно до критеріїв, розроблених AIBA, лауреати отримують нагороди не лише за спортивну діяльність, але і за свою соціальну активність.

Федерація боксу України повідомляє імена усіх лауреатів нагороди «Найкращий у боксі-2020» в нашій державі.

Найкращий боксер України: Олександр ХИЖНЯК (чемпіон світу, чемпіон Європи, чемпіон Європейських ігор)

Найкраща боксерка України: Анна ЛИСЕНКО (чвертьфіналістка останнього чемпіонату світу)

Найкращий тренер України: Олександр ХИЖНЯК-старший (особистий тренер Олександра Хижняка, заслужений тренер України)

Найкращий молодий боксер України: Юрій ЗАХАРЄЄВ (чемпіон першості Європи серед молоді)

Найкраща молода боксерка України: Марія КРИВОНІС (срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді)

Найкращій рефері/cуддя України: Павло ВАСИЛИНЧУК (суддя міжнародної категорії AIBA, 3 зірки)

Найкращий делегат: Поліна ШТИФУРА (AIBA ITO)

Найкраща школа боксу України: Abel Boxing Gym ABG (м. Одеса)

Найкращий іноваційний проект: підписання меморандуму ФБУ з Міністерством цифрової трансформації України.

Перше в історії відзначення лауреатів нагороди «Найкращий у боксі» привітав президент ФБУ Володимир Продивус.

«Чудово, що в AIBA креативно підійшли до відзначення Міжнародного дня боксу. Я радий, що український бокс і його визначні особистості користуються авторитетом і повагою в усьому світі. Можемо пишатися нашими славетними перемогами, які не лише у минулому. Наші боксери і зараз – серед найсильніших на планеті. Переконаний, що Україна має у боксі і велике майбутнє. Розвиваймо наші таланти і плекаймо нових чемпіонів! Вітаю усіх лауреатів нагороди AIBA і закликаю й надалі спільно працювати заради нашої мети – розвитку українського боксу і виховання здорової і успішної молоді в нашій державі», – відзначив президент Федерації боксу України.

Найкращий боксер України 2020 року Олександр Хижняк прокоментував свою перемогу у номінації: «Для мене таке визнання – велика честь. Особливо приємно, що номінація приурочена до Міжнародного дня боксу. Бокс посідає величезне місце у моєму житті, тож для мене це справді свято. Вдячний Федерації боксу України за визнання і сподіваюсь, що мої найбільші успіху ще попереду. Буду важко працювати для цього».

Найкращий тренер року Олександр Хижняк-старший: «Мені дуже приємно отримати таке визнання. Як і кожну людину, мене тішить, що мою роботу оцінили. Хочу відзначити, разом з тим, що наші успіхи з Олександром стали можливими перш за все завдяки його величезній працелюбності та поваги до боксу».

Найкраща боксерка України Анна Лисенко також подякувала за нагороду: «Так чудово бути серед цих відомих імен. Чесно кажучи, я думаю, що є кілька дівчат, які, можливо, заслуговують цього більше, але я рада, що отримала визнання. Зроблю все можливе, щоб довести, що заслуговую цієї нагороди».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ